фото дня

новости

22.07.2010 (00:04) Відкриття ІІ звітної фотовиставки фотоклубу "13-й КАДР".
20 липня о 19:00 у фотогалереї В Пилип'юка(вул.Стецька 3а) відбулося ві...

Лента новостей

Ланта комментариев

Михайло Лоїш
Небо

Андрей Засыпко:
ALENA MELEK - рекламу нужно делать со знанием дела, ты же решила пройтись по нецелевой аудитории....

Комментариев: 2
Михайло Лоїш
Chain Bridge

ALENA MELEK:
Очаровательно. P. S. Вот мое портфолио: http://melek.in.ua Спасибо:)

Комментариев: 1
Михайло Лоїш
Літо

Дмитро Суптеля:
літечко! де ти?!!!

Комментариев: 1

реклама

О клубе

Фотографія залишає відкритою мить, яка одразу ж зникає під тиском часу. "Моріс Мерло-Понті"

Все починалось з натхнення і нестримного бажання навчитись фотографувати. А потім були перші кроки у теорії та практиці на фото курсах і довгоочікувана фінішна пряма – перша підсумкова виставка. На відкриття виставки, що відбулося двадцять першого червня 2007 року в студії “ФОТОВЕРНІСАЖ” м. Львів, прийшло багато львівських фотохудожників, журналістів, друзів, знайомих та гостей. Саме тоді, серед натхнення від вдалої експозиції, під впливом позитивних емоцій, народилась ідея створення фотоклубу "13 КАДР".

У вересні 2007 року відбулась перша офіційна зустріч ініціативних і талановитих фотографів у приміщенні фотогалереї Василя Пилип’юка, об’єднаних містичною назвою "13 КАДР". Згодом креативні ідеї та амбіції фотоклубівців почали перетворюватись у творчі здобутки.

До кінця 2007 року фотоклуб проводив фотосесії, семінари, працював над тематичними домашніми завданнями з фотографії, проводив рейтингове оцінювання робіт, брав участь у фото пленерах. У 2008 році було обрано керівні органи фотоклубу, створено та затверджено план діяльності на поточний рік. Були проведені зустрічі із відомими фотохудожниками (Василем Пилип'юком, Олександром Щелкуновим, Миколою Тинкалюком, Євгеном Кравсом, і ін..), семінари. Також був розроблений сайт фотоклубу www.13-kadr.lviv.ua.

Перша виставка фотоклубу відбулась (30 червня 2008-го року) у Києві в межах фестивалю фотоклубів України в рамках VI міжнародного фото ярмарку. 30 вересня у фотогалереї Василя Пилип’юка відбулось відкриття першої звітної фотовиставки під назвою “Народження”. Шістдесят фототворів знайомили львівських відвідувачів із народженням нових імен і талантів. Сьогодні клуб об’єднує творчих і натхненних людей, в житті яких фотографія займає дуже вагоме місце.

Усі члени "13 КАДР", незалежно від віку, рівня професійної підготовки та володіння фототехніки, перебувають на рівних правах, - разом пізнають мистецтво фотографії на практиці. Атмосфера фотоклубу максимально розкута і творча. На регулярних засіданнях Клубу обговорюються різноманітні фото-новини, виставки, статті і т.д., що дає фотоклубівцям можливість краще зрозуміти один одного і “мистецтво фотографії”. На заняттях фотоклубу завжди можна отримати консультацію від колег-фотографів, з будь-якого питання. "13 КАДР" з радістю запрошує відомих фотографів та фотохудожників, які відкривають фотоклубівцям секрети фотомайстерності. Окрім виставкової діяльності,у фотоклубі організовуються спільні пленери в Карпатах, надсилаються роботи на участь у міжнародних салонах і вітчизняних конкурсах.

Метою "13 КАДР" є поширення фотокультури серед молоді й розвиток фотографічного руху у Львові. Ми завжди раді вітати у своїх рядах нових фотографів та художників для обміну творчими ідеями і досвідом, участі у спільних проектах і виставках. Ми фотографуємо з любов’ю, тому що фотографія-це стиль життя.

фотографы онлайн

Пользователи онлайн (0):
Гости онлайн: 1
Максимальное число пользователей: 31 , 21.03.2011 20:27 | Максимальное число гостей: 950 , 06.04.2016 00:54